Správný tip + dobrý skutek = VÝHRA

Správný tip + dobrý skutek = VÝHRA!

Vážení milovníci golfu, ve spolupráci s ČGF bychom vám rádi nabídli jedinečnou tipovací soutěž.

Od pondělí 11.5. do pátku 15.5. proběhne zcela unikátní otevřený trénink na rány, Mrůzek vs. Zach & Friends, na pěti vybraných golfových hřištích. Beroun, Zbraslav, Kácov, Pyšely, Oaks. Tipněte si, jestli vyhraje Filip Mrůzek nebo Šimon Zach a získejte zajímavé ceny. V rámci jednoho komentáře uveďte:

- jméno vítěze

- jeho celkový součet ran za pět dní - cena pro vítěze je golfový bag v hodnotě 6.000,-Kč od společnosti Golfarts

- jeho celkový součet birdie za pět dní - cena pro vítěze je voucher na zapůjčení vozu Lexus 

 Hlasovat do komentáře přímo u příspěvku na FB stránce Nadace Jakuba Voráčka můžete nejpozději do čtvrtka 14.5. do 11:00 hodin. Všechny pozdější odpovědi budou automaticky vyřazeny. Vyhodnocovány budou pouze příspěvky se všemi třemi odpověďmi, tedy jméno vítěze, jeho celkový počet odehraných ran a jeho celkový počet odehraných birdie. V případě rovnosti tipu rozhoduje čas, ve kterém byl tip připsán na FB stránku Nadace Jakuba Voráčka, starší příspěvek vyhrává. V případě rovnosti nebo pokud by se z důvodů vyšší moci celá akce nemohla dokončit, rozhoduje losování ze všech došlých a úplných tipů - komentářů.

V rámci této akce můžete přispět libovolnou částkou na účet Nadace Jakuba Voráčka na transparentní účet nadace 272036015/0300 nebo přispět přímo přes rozhraní https://www.darujspravne.cz/sbirka/podpora-lecby-osob-s-roztrousenou-sklerozou

nebo poslat DMS KLUKPUK 30/60/90 (v hodnotě 30 nebo 60 nebo 90 Kč) na telefonní číslo 87 777

Všechny vybrané prostředky putují na přímou pomoc pacientům s diagnózou roztroušené sklerózy mozkomíšní, konkrétně na projekt komplexní rehabilitace.

Děkujeme, že pomáháte s námi.

Děkujeme všem hráčům, že se zapojili, spoluorganizátorům za ohromnou podporu při pořádání, všem golfovým resortům za příspěvek ve formě volné hry a zajištění zázemí pro konání této jedinečné akce a samozřejmě všem, kteří nás podpořili nebo podpoří. Moc si vážíme této podpory vážíme.

NENECHTE SE VYŘADIT ZE HRY!

Texty pro anglickou verzi webu byly přeloženy oddělením překladů a tlumočení jazykové školy Channel Crossings

Používáme technické a marketingové soubory cookie. Pokud budete pokračovat v prohlížení těchto webových stránek, přijímáte naše zásady cookie.
Zásady zpracování osobních údajů.