Odborná garance a podporovatelé

Odbornou garanci Nadace Jakuba Voráčka tvoří celá řada lékařů, psychoterapeutů a fyzioterapeutů, se kterými má nadace uzavřené smlouvy o spolupráci a nachází se ve všech koutech celé České republiky. Na činnost paní profesorky MUDr. Eva Kubala Havrdové, CSc., která je vedoucí Centra pro demyelinizační onemocnění Neurologické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze, navázala tak celá řada úzce specializovaných odborníků, kteří se právě specializaci diagnózy roztroušené sklerózy mozkomíšní věnují. 

Děkujeme všem našim odborným garantům, lékařům, fyzioterapeutům, psychoterapeutům, kteří jsou s naší nadací v úzké spolupráci.

Děkujeme osobnostem společenského a sportovního života za podporu: Michal a Karolína Neuvirthovi, Petr Svoboda, Radko Gudas, Ondřej Pavelec, Marcela a David Pastrňákovi, Petr Mrázek, Libor Bouček, Vojta Dyk, Jakub Kohák, Ivan Trojan, Pavel Nečas, David Suchařípa, Tereza Skoumalová, Martin Zounar, Ivan Hašek, Vláďa Šmicer, Saša Smita, Jakub Štáfek, Michal „Háša“ Hamršmíd, Marie Bártíková a mnoho, mnoho dalších. 

Velice si vážíme také práce všech novinářů, redaktorů a online specialistů, kteří nám pomáhají informovat veřejnost o naší činnosti.

Texty pro anglickou verzi webu byly přeloženy oddělením překladů a tlumočení jazykové školy Channel Crossings