Odborná garance a podporovatelé

Odbornou garanci Nadace Jakuba Voráčka tvoří celá řada lékařů, psychoterapeutů a fyzioterapeutů, se kterými nadace má uzavřené smlouvy o spolupráci, a kteří se nacházejí ve všech koutech České republiky. Na činnost paní profesorky MUDr. Evy Kubalové Havrdové, CSc., která je vedoucí Centra pro demyelinizační onemocnění Neurologické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze, navázala tak celá řada úzce specializovaných odborníků, kteří se právě specializují na diagnózu roztroušené sklerózy mozkomíšní.

Děkujeme všem našim odborným garantům, lékařům, fyzioterapeutům a psychoterapeutům, kteří jsou s naší nadací v úzké spolupráci.

Děkujeme osobnostem společenského a sportovního života za podporu: Michalu a Karolíně Neuvirthovým, Petrovi Svobodovi, Radkovi Gudasovi, Ondřeji Pavelcovi, Marcelovi a Davidovi Pastrňákovi, Petrovi Mrázkovi, Liboru Boučkovi, Vojtě Dykovi, Jakubu Kohákovi, Ivanu Trojanovi, Pavlu Nečasovi, Davidu Suchařípovi, Tereze Skoumalové, Martinu Zounarovi, Ivanu Haškovi, Vláďovi Šmicerovi, Sašovi Smitovi, Jakubovi Štáfekovi, Michalu „Hášovi“ Hamršmídovi, Marii Bártíkové a mnoha, mnoha dalším.

Velice si vážíme také práce všech novinářů, redaktorů a online specialistů, kteří nám pomáhají informovat veřejnost o naší činnosti.

Texty pro anglickou verzi webu byly přeloženy oddělením překladů a tlumočení jazykové školy Channel Crossings